MAGAZYNIER DS. LOGISTYKI E-COMMERCE (K/M)

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie stanów magazynowych i zapewnienie wystarczającej ilości produktów.
  • Kompletowanie i pakowanie zamówień e-commerce zgodnie z określonymi standardami jakościowymi i procedurami pakowania.
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki, w tym etykietowanie i przygotowanie dokumentacji przewozowej.
  • Kontrola i zapewnienie wysyłki paczek, współpraca z kurierami.
  • Składowanie towarów w magazynie zgodnie z ustalonym systemem organizacji.
  • Korzystanie z systemów zarządzania zamówieniami w celu przetwarzania zamówień i monitorowania stanu magazyn.
  • Komunikacja z działem obsługi klienta w celu rozwiązywania problemów związanych z zamówieniami i dostawami.
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta poprzez szybką i dokładną realizację zamówień.
  • Utrzymywanie porządku i czystości w magazynie e-commerce.
  • Koordynacja działań z innymi działami w celu zapewnienia sprawnego przepływu towarów.
  • Udział w analizie efektywności procesów magazynowych i proponowanie zmian mających na celu ich usprawnienie.

Wymagania:

  • Gotowość do pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00 (do czasu odebrania przesyłek przez kuriera).
  • Umiejętność liczenia.
  • Doskonała organizacja pracy, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność.

Oferujemy:

  • Ciekawe benefity pracownicze (dofinansowanie do wczasów, dodatek stażowy, program Nagroda 2000 zł, zniżki na produkty Amerpharmy, możliwość pracy z domu, elastyczny czas pracy pozwalający na godzenie pracy z życiem prywatnym, witamina c w okresie jesienno - zimowym, owoce/warzywa, kawa, herbata, lody latem, wyposażenie dodatkowe typu: kremy do rąk, płyny do ust, itp., świętowanie nowego klienta (wino dla handlowca, poczęstunek dla pracowników), wsparcie pracodawcy w rozwoju pracownika (coaching, szkolenia…), program poleceń nowych pracowników, spotkania świąteczne, piknik letni).
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie na stanowisku.
  • Realną możliwość rozwoju i zwiększania swoich kompetencji.
  • Otwarte i bardzo przyjazne środowisko pracy.
  • Szacunek we wzajemnych relacjach.
  • Otwartość pracodawcy na realizację własnych pomysłów.

AmerPharma to firma, która specjalizuje się w produkcji żywności funkcjonalnej, odżywek dla sportowców i suplementów diety. Nasze produkty sprzedajemy w ponad 30 krajach. Jesteśmy częścią międzynarodowej grupy specjalizującej się w obszarze foodtech Humble Group AB. Rozwijanie nowych produktów jest naszą pasją, a zadowolenie klienta celem firmy. Zespół składa się z ludzi ambitnych, z wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach menedżerskich w międzynarodowych korporacjach. Dzięki zaangażowaniu naszych pracowników prężnie się rozwijamy, a nasze wyniki zostały docenione w Konkursie o Nagrodę Gospodarczą Prezydenta Miasta Lublina w kategorii "Młode Firmy"
i "Obecność na rynku globalnym", w PARP w konkursie na najlepsze inicjatywy pracownicze oraz w KIG "Top Pierwszoroczniak E-commerce".

AMERPHARMA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Lublin, lubelskie

CV jest wymagane

Ważna jeszcze: 14 dni